Hotel Elite Praha

.Hotel Elite**** Praha : Budova Hotelu Elite má dlouhou a bohatou historii táhnoucí se zpátky do 14. století. Je tospeciální a originální místo zahalené mýty a legendami a místo, které tuláci oběví, nároční hledají a spokojení se vrací. Uplná rekonstrukce této pozoruhodné architektonické budovy s jedinečným uspořádáním pokojů byla provedena 1998 až 2000 a poskytuje vysoký komfort pokojů bez spojení romantického půvabu antické budovy.


Hotel Elite v Praze se nachází na tichém místě přímo v srdci Nového města Pražského, obklopen mnoha zajímavostmim, i přímo v srdci obchodního a společenského života. Jeho útulná atmosféra je vhodně zvyšována stylovým grill clubem v přízemí, nabízející nejlepší ze spanělské, francouzské a argentýnské kuchyně, i koktejlovým barem s jazzovou a latinsko-americkou muzikou v podzemním sklepení.


Otevřená předsín poskytuje místo denímu baru se zahrádkou, idelání pro příjemnou relaxaci. Mimo grill clubu a baru, hotel nabízí ještě kosmetický salon a kadeřnický salon. Poskytujeme taky tajemnické, prádelní a taxi služby. Zařídíme lístky na různé culturní akce.


Hotel Elite má svou vlastní garáž. Všechny jedinečně vyzdobené místnosti obsahují originální starožitný nábytek, klimatizaci, jsou vybaveny soukromou koupelnou, IDD telefonem, placenou televizí, satelitem, připojením na počítač, trezorem a minibarem. Pokojová služba je také k dispozici.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-elite@toprague.cz
Adresa: Ostrovni 32 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Elite Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Elite Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist