Hotel Elite Praha

.Hotel Elite**** Praha : Budova Hotelu Elite má dlouhou a bohatou historii táhnoucí se zpátky do 14. století. Je tospeciální a originální místo zahalené mýty a legendami a místo, které tuláci oběví, nároční hledají a spokojení se vrací. Uplná rekonstrukce této pozoruhodné architektonické budovy s jedinečným uspořádáním pokojů byla provedena 1998 až 2000 a poskytuje vysoký komfort pokojů bez spojení romantického půvabu antické budovy.


Hotel Elite v Praze se nachází na tichém místě přímo v srdci Nového města Pražského, obklopen mnoha zajímavostmim, i přímo v srdci obchodního a společenského života. Jeho útulná atmosféra je vhodně zvyšována stylovým grill clubem v přízemí, nabízející nejlepší ze spanělské, francouzské a argentýnské kuchyně, i koktejlovým barem s jazzovou a latinsko-americkou muzikou v podzemním sklepení.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-elite@toprague.cz
Adresa: Ostrovni 32 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Elite Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Elite Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Elite Praha ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 04.08.2022

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist